Windy schodowe, krzesełka schodowe - promocja

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Polska
Data: 2016-12-15, 21:59:46

Oferujemy Państwu różnego rodzaju krzesełka i platformy schodowe do transportu po schodach osób mających trudności z poruszaniem się.


W naszej ofercie można znaleźć krzesełka schodowe na torze prostym i krzywoliniowym - są to urządzenia idealnie nadające się do montażu na ciasnych klatkach schodowych znajdujących się w domach. Krzesła przyschodowe można instalować zarówno w środku budynku jak i na schodach znajdujących się na zewnątrz.


Dodatkowo możemy zaoferować platformy ukośne do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich - znajdujące się w naszej ofercie platformy schodowe Ascendor świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach schodów - szczególnie możemy je polecić do montażu na klatkach schodowych w blokach.


Polecamy także Państwa uwadze schodołazy oraz podnośniki pionowe.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również używane windy schodowe - szczególnej uwadze polecamy używane krzesełka schodowe Acorn oraz schodołazy kroczące Scalamobil - na wszystkie używane urządzenia dajemy pisemną gwarancję.


Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze optymalnego rozwiązania a także szybki i sprawny montaż wybranej windy.


Informujemy również, że realizujemy projekty dofinansowane przez PFRON.
Do końca lutego oferujemy używane krzesełka schodowe w bardzo konkurencyjnej cenie - serdecznie zapraszamy.

link: http://www.windy-schodowe.pl/

firma: Windy Schodowe
email:  info@windy-schodowe.pl
tel.: +48 692 44 94 74, +48 608 445 819,

windy schodowe
Wyślij Odpowiedź